Подяка за благоустрiй територiї КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»

Подяка за благоустрiй територiї КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» 

КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» у особі головного лікаря Я.Ф.Колесніка висловлює глибоку вдячність ТОВ «ДОСТРОЙ-ГРУП»  і політичній партії «ВО «ФАКЕЛ» за надання допомоги і виконання робіт з благоустрою території нашого закладу.

Іван Михайлович Герман, директор ТОВ «ДОСТРОЙ-ГРУП», - людина з небайдужим серцем і мудрий керівник водночас. Він знайшов можливість вирішити питання асфальтування ділянки території нашого диспансеру. Хоча ні у нього, ні у його підприємства немає ні владних повноважень, ні надлишкових коштів, Іван Михайлович відгукнувся на заклик голови Білоцерківського осередку політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел» Тетяни Василівни Однорог із проханням надати посильну допомогу. Ця молода політична сила, яка зародилася у нашому місті об’єднанням небайдужих сердець, приємно вражає своєю людяністю, активною позицією і вмінням вирішувати нагальні питання. Слова Тетяни Однорог, що пролунали на пам’ятному мітингу 9 жовтня 2019 року, не залишилися пустими словами критики. Слова стали ділом!

І ось вже наше нове подвір’я красномовно говорить усім, що головне у будь-якій ситуації – людське прагнення допомогти і зробити, а не знайти виправдання, щоб відмовитися.

Ми, колектив КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» і всі наші пацієнти, сердечно вдячні Вам, колективу ТОВ «ДОСТРОЙ-ГРУП» і ПП «Всеукраїнське об’єднання «Факел»!

Добрі справи не минають без діла. Добрі справи роблять нас людьми!

 

Від колективу КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»:

Головний лікар, Заслужений лікар України   Я.Ф.Колеснік

Голова профспілкового комітету                   О.В.Боженко

Виконавчий директор
Білоцерківської міської
організації роботодавців,
голова громадської ради диспансеру            І.В.Чаус

Голова Білоцерківської
громадської організації
жінок пролікованих
від раку «Вікторія»                                         Н.Г.Скоробагатько

 

  • фото 1
  • фото 2
  • фото 3
  • фото 4