Зустрич з директором міжнародного благодійного фонду «Друзі дітям Чорнобиля» паном Миколою Володи-мировичем Дашкевичем

30 вересня 2019 року відбулася чергова зустріч головного лікаря диспансеру Ярослава Федоровича Колесніка з директором міжнародного благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля» паном Миколою Володи-мировичем Дашкевичем та уповноваженим представником німецького благодійного Фонду «Хоф Шлютер» паном Андре Новотним.

Багаторічна співпраця з благодійними фондами допомагає нам у розбудові нашого медичного закладу, який на потязі 63 років надає спеціалізовану медичну допомогу людям з онкологічною патологією.

Ось і на цій зустрічі піднімалися надзвичайно важливі для нас питання стосовно придбання сучасного, надзвичайно дороговартісного німецького рентген-терапевтичного апарату, а також спеціалізованого автотранспорту для транспортування хворих у відділення променевої терапії тощо.

У відповідь на наше прохання про допомогу - отримали повне розуміння та підтримку. Благодійний Фонд «Хоф Шлютер» уже розпочав роботу по відкриттю у Німеччині спеціального рахунку по акумулюванню коштів на придбання рентген-терапевтичного апарату для променевої терапії.

Пацієнти та колектив диспансеру вдячні директору Міжнародного благодійного фонду «Друзі - дітям Чорнобиля» та уповноваженому представнику німецького благодійного Фонду «Хоф Шлютер» пану Андре Новотному за надану раніше допомогу у покращенні матеріально-технічного та медичного оснащення нашого диспансеру.

  • фото 1
  • фото 2